تبلیغات
آخـرین پیام آور آسمانی
با نام خدا آغاز میکنیم...

شما انتشار فیلم موهن را چطور محكوم می‌كنید؟

انتشار فیلم موهن و غیر اخلاقی علیه اسلام و اهانت صریح به ساحت قدسی پیامبر اعظم(ص) كه با حمایت آشكار آمریكا و رژیم صهیونیستی تولید شده بود، خشم مسلمان را در سرتاسر جهان بزرگ اسلام برانگیخت.
در حالی كه از این اتفاق شوم دو هفته می‌گذرد  یك نشریه هتاك فرانسوی هم با انتشار یك كاریكاتور موهن و اهانت به پیامبر اكرم(ص) بار دیگر به موج خشم و اعتراض جهان اسلام دامن زد.


امروز در آستانه ورود به هفته سوم انتشار این فیلم، طوفان اعتراضات مسلمانان در كشورهای مختلف ادامه دارد و نكته جالب توجه این است كه حتی پیروان سایر ادیان الهی هم این اهانت‌ها را برنتابیده و در محكومیت این فیلم موهن آمریكایی - صهیونیستی با مسلمانان همراه شده‌اند.
گفتنی است؛ اعتراضات مسلمانان جهان بزرگ اسلام در محكومیت این اقدام موهن تا آنجا پیش رفته كه برخی از مسلمان در دامنه این خشم مقدس جان خود را از دست داده‌اند.
برای عرض ارادت به ساحت قدسی رسول گرامی اسلام حضرت محمد(ص) از تمام كاربران خود دعوت می‌كند تا به جمع محكوم كنندگان فیلم موهن بپیوندند.
شما هم می توانید این اقدام ضد اخلاقی و موهن استكبار جهانی در انتشار فیلم اهانت آمیز به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) را با نظرها، تصاویر و طرح‌های خود و ارسال آنها از طریق بخش نظرات كاربران همین خبر محكوم كنید.

ماجرای نشریه هتاک فرانسوی و تناقض بزرگ غرب در برخورد با آزادی بیان + فیلم در ادامه مطلب ببینید.


ماجرای نشریه هتاک فرانسوی و تناقض بزرگ غرب در برخورد با موضوع آزادی بیان ابعاد فراوانی دارد که همچنان جزئیات بیشتری از آن آشکار می‌شود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، ماجرای نشریه هتاک فرانسوی و تناقض بزرگ غرب در برخورد با موضوع آزادی بیان ابعاد فراوانی دارد که همچنان جزئیات بیشتری از آن آشکار می‌شود.

حالا بیشتر از گذشته جریان ناپاک غرب در برخورد دوگانه با آزادی بیان مقابل دیدگان همه قرار گرفته است.

در این گزارش صرفا نمونه‌هایی از موارد بسیار تناقض‌های بزرگ غرب نشان داده شده است.

[http://www.aparat.com/v/faEcm]
منبع:باشگاه خبرنگاران


       علی رضا
      12:13 ب.ظ -  دوشنبه 29 دی 1393
برو به صفحه :